Zadzwoń Cennik Menu
Białka Tatrzańska

Aparthotel Góralski

Napisz +48 535 535 520 Mapa www


Aparthotel Góralski to ekskluzywny obiekt wyróżniający się swoim niepowtarzalnym klimatem. Regionalne elementy wystroju nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Obiekt znajduje się w zacisznym miejscu z pięknym widokiem na majestatyczne Tatry. Spokojna okolica oraz dużo zieleni gwarantują udany wypoczynek.

Swoim klientom oferujemy 30 komfortowych, luksusowych, o wysokim standardzie apartamentów. Mieszkania zostały urządzone w nowoczesnym stylu z elementami kultury regionu, co pozwoliło na uzyskanie niepowtarzalnych wnętrz. Dopełnieniem oferty jest Restauracja Górska znajdująca się na parterze budynku, która oferuje dania kuchni polskiej i regionalnej oraz strefa SPA wyposażona w dwa jacuzzi i saunę.

Budynek zlokalizowany jest w Białce Tatrzańskiej, która jest prężnie rozwijającą się miejscowością turystyczna. Największym jej atutem jest Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, dysponujący 14 km tras o różnym stopniu trudności. W pobliżu znajdują się również stacje narciarskie: Kaniówka Ski - 5km, Jurgów Ski - 8km, Koziniec Ski - 7km, Grapa Ski - 10km, Rusiń-ski - 7km.


Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

ul. Środkowa 311 A
34-405 Białka Tatrzańska
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...