Zadzwoń Cennik Menu
Białka Tatrzańska

Góralski Dworek

Napisz +48 18 26 542 00 Mapa www


Nasz nowo otwarty obiekt znajduje się w malowniczej Białce Tatrzańskiej, która słynie przede wszystkim z tras zjazdowych, stacji narciarskich oraz basenów termalnych. Ale to jeszcze nie wszystko! O każdej porze roku (jeżeli dopisze pogoda) z okien naszych pokoi zobaczycie piękną panoramę Tatr, a w sezonie zimowym - panoramę wyciągów narciarskich. Obiekt położony jest w pobliżu Kotelnicy, oraz Term Bania. Dla Was przygotowaliśmy 2-,3-,4- oraz 5- osobowe, nowocześnie urządzone pokoje, wyposażone w TV, wygodne łóżka z lampkami, stoliki oraz wi-fi. ich przytulna atmosfera sprawi, że wypoczniecie Państwo w domowej atmosferze.

Jesteś miłośnikiem białego szaleństwa? Do Twojej dyspozycji mamy narciarnię, w której możesz przechować i wysuszyć sprzęt narciarski, bez potrzeby zajmowania sobie nim miejsca w pokoju.

Na dobry początek dnia zapraszamy do sali góralskiej, która łączy nowoczesność z tradycją, na domowe śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego. To również możliwość poznania smaku regionalnych podhalańskich specjalności kulinarnych.


Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

ul. Kaniówka 69 A
34-405 Białka Tatrzańska
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...