Zadzwoń Cennik Menu
Białka Tatrzańska

Gościniec Na Brzyzku w Białce Tatrzańskiej

Napisz + 48 600 881 472 Mapa www


Gościniec Na Brzyzku
Jest pierwszym (w odległości ok.600m) obiektem pod oświetlonym i sztucznie naśnieżanym wyciągiem narciarskim ZEBRA (większym o długości ok. 900m i mniejszym ok. 250m dla dzieci i początkujących). Ponadto dokładnie nad nami są najnowsze koleje krzesełkowe kompleksu KOTELNICA- kanapy niebieskie i pomarańczowe z podgrzewaniem i automatyczną pleksą chroniącą od zimna PASIEKA EXPRESS, JANKULAKOWSKI- (dojazd możliwy z wyciągu ZEBRA). Tuż obok wyciągów są trasy naśnieżane i oświetlone do narciarstwa biegowego.

Do drogi głównej i do przystanku darmowego SKIBUSA w zimie jest 250m.

Do TERM BANIA jest w lini prostej 700 metrów polami, chodnikiem dookoła 1300 metrów.

Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, papierosów elektronicznych i innch substancji - tzn. nie można palić np. w pokoju, w łazience, w oknie, na korytarzu, ani na balkonie. Opłata dodatkowa za palenie wynosi 800zł i skutkuje natychmiastowym zakończeniem pobytu Gościa bez zwrotu wpłaconych środków. Dla palaczy są wyznaczone miejsca wokół obiektu.

Śniadania są w godzinach 8:30 do 10:00. Przy zorganizowanych grupach godziny te mogą ulec zmianie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Doba hotelowa od 16:00 do 11:00. Cisza nocna od 23:00 do 7:00. Przyjazdy i zameldowanie 16:00- 23:30.


WYPOSAŻENIE PRZYKŁADOWE KAŻDEGO POKOJU;
- lodówki hotelowe bezszelestne, czajnik, szklanki, ręczniki,
- bezpłatny internet WI-FI dostępny w pokojach i w całym obiekcie
- kompletne łazienki z kabiną prysznicową i brodzikiem, umywalka, lustro z dodatkowym oświetleniem, grzejnik, toaleta, suszarka hotelowa do włosów, dozowniki pod prysznicem i przy umywalce z żelem/pianką do mycia, wieszaki, wentylator
- balkony (poza parterem)

Parking dla Gości Gościńca jest gwarantowany bez dodatkowych opłat dla aut osobowych, dostawczych, autobusów i kamperów.

Stosujemy aktualne procedury sanitarne i zakres świadczonych usług w związku z różnymi wytycznymi może ulegać zmianom.


Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

ul. Środkowa 106c
34-405 Białka Tatrzańska
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...