Zadzwoń Cennik Menu
Białka Tatrzańska

Markowy Dworek

Napisz +48 18 26 541 01 Mapa www


Markowy Dworek to doskonałe miejsce wypoczynku dla wszystkich tych, którzy cenią sobie uroki Tatr a jednocześnie stronią od zatłoczonych popularnych miejsc wypoczynkowych. Jeśli lubicie Państwo narty – Białka Tatrzańska jest oazą dla narciarzy. Na znakomitą większość wyciągów można nabyć jeden karnet pod nazwą„Tatry Ski”.

Jeśli zaczynacie Państwo swoją przygodę z nartami lub jesteście bardziej wymagającymi miłośnikami białego szaleństwa – Białka Tatrzańska to idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych. Na miejscu znajduje się duża wypożyczalnia sprzętu, zaś po Białce w sezonie zimowym kursuje bezpłatny ski bus.

Markowy Dworek oferuje Państwu bogatą ofertę pobytu. Dla Państwa dyspozycji oddajemy pięć pokoi czteroosobowych, pięć pokoi trzyosobowych i dwa pokoje dwuosobowe. Wszystkie pokoje mają wyłożone wykładziną podłogi utrzymane w kolorystyce beżowo brązowej. Udostępnione przez nas pomieszczenia wyposażone są w telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej oraz szafę. W łazience znajduje się prysznic.

Niektóre z pokoi mają część wypoczynkową, zaś większość z nich dysponuje balkonem z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry.


Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

ul. Kaniówka 28
34-405 Białka Tatrzańska
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...